Actueel

Op dinsdag 4 juni kwamen collega’s uit het UKON-netwerk samen voor een leerzame en verbindende middag, georganiseerd door het UKON-expertteam Geriatrische Revalidatie (GR).

18-06-2025

Terugblik op een inspirerende netwerkmiddag en de lancering van de handreiking Uitdagend revalidatieklimaat!

Op dinsdag 4 juni kwamen collega’s uit het UKON-netwerk samen voor een leerzame en verbindende middag, georganiseerd door het UKON-expertteam Geriatrische Revalidatie (GR). Tijdens het plenaire programma is de handreiking ‘Uitdagend revalidatieklimaat’ gepresenteerd – een bundeling van best practices en inzichten vanuit verschillende GR-organisaties binnen UKON. Het doel? Samen leren en het revalidatieklimaat verder versterken.

De middag bood volop ruimte voor uitwisseling en verdieping in workshops, waaronder:

  • de inzet van revalidatieborden in de praktijk
  • de digitaal vaardige revalidant
  • goed (samen)werken op de GR-afdeling
  • én een workshop over de nieuwe CREATE-tool
  • ...en nog veel meer inspirerende sessies, verzorgd door collega’s uit het hele netwerk.

Het was niet alleen een leerzame bijeenkomst, maar ook een mooie gelegenheid om elkaar live te ontmoeten, te inspireren en samen verder te bouwen aan toekomstbestendige GR-zorg.

Christian Bakker tijdens de opening van de netwerkmiddag

Christian Bakker tijdens de opening van de netwerkmiddag

 Handreiking Uitdagend Revalidatieklimaat